Pomagajmy w rytmie zumby

13 marca 2017


W najbliższą sobotę 18 marca  o godz. 16.00 na hali sportowej przy Zespole Szkolno Gimnazjalnym nr 4 odbędzie się Wielki Charytatywny Maraton Zumby dla Rafała Garbaciaka.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią taniec, gorące rytmy i dobrą zabawę, którą można połączyć z pomaganiem. Wydarzenie wpisuje się w charytatywną kampanię „Rafał staje na nogi”.

Maraton poprowadzi liczne grono instruktorów. Podczas imprezy nie zabraknie także dodatkowych atrakcji, jak kiermasze produktów, konkursy z nagrodami oraz atrakcje dla dzieci.

Podczas maratonu zapraszamy do skosztowania pysznych domowych wypieków, które przygotują pracownicy Urzędu Miasta Radomska.

Organizatorami wydarzenia są:
Hufiec ZHP Radomsko
Panaceum Fitness Club Radomsko
Miasto Radomsko

Wstęp na maraton jest płatny:
20 zł – przy zakupie biletu od dnia 6 marca do dnia maratonu
10 zł - opłata dla dzieci oraz widowni

Rafał Garbaciak 18 października 2016 r. przeszedł rozległy udar niedokrwienny mózgu, w wyniku którego doznał niedowładu prawej strony ciała oraz nie mówi. Obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym i każdego dnia daje z siebie wszystko, aby stanąć na nogi. Do powrotu do normalności, oprócz jego woli walki, potrzebne są również środki finansowe na rehabilitację.

Do pobrania:
Regulamin maratonu

 

Zumba plakat