NIVEA zaprasza do udziału w konkursie

20 marca 2017


NIVEA Polska od wielu lat organizuje akcje o wymiarze społecznym. Jedną z nich jest inicjatywa pt. „Podwórko Talentów NIVEA”, dzięki której w ostatnich latach stworzono blisko 180 Rodzinnych Miejsc Zabaw na terenie całej Polski.

Olbrzymie zainteresowanie konkursem w poprzednich latach sprawiło, że również w tym roku NIVEA postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce rozrywki, w którym dzieci będą mogły nie tylko dobrze się bawić, ale również podczas tej zabawy rozwijać swoje indywidualne zdolności – taką przestrzenią jest „Podwórko Talentów NIVEA”. Składa się z trzech sekcji talentów, w których dzieci będą mogły dbać o kondycję fizyczną, kształtować swoje umiejętności artystyczne, a także w przystępny sposób poznawać tajniki wiedzy naukowej.

„Podwórka Talentów NIVEA” to nowoczesne urządzenia takie jak m.in. planetarium, które pozwala dzieciom empirycznie odkrywać ciekawostki na temat kosmosu i rozwijać wyobraźnię. To także szereg inspiracji m.in. tablice muzyczne, twister,  teatrzyk, dzięki którym rodzicom nie zabraknie pomysłów dotyczących gier i zabaw edukacyjnych.

Konkurs skierowany jest do gmin, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, publicznych szkół podstawowych oraz zespołów szkół, w których skład wchodzą szkoły podstawowe.

Przystąpienie do konkursu jest bardzo proste i odbywa się na specjalnie stworzonej platformie internetowej www.podworoko.nivea.pl. Wystarczy w okresie od 13 marca do 7 maja 2017 r. zgłosić lokalizację, na której terenie NIVEA będzie mogła wybudować „Podwórko Talentów NIVEA”, poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego oraz nagrania krótkiego filmu, z udziałem dzieci z wybranej placówki, prezentującego ich wyjątkowe talenty.

100 najciekawszych filmów weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów, którzy wybiorą 20 lokalizacji, gdzie powstanie „Podwórko Talentów NIVEA”.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.podworko.nivea.pl. Internetowe głosowanie trwać będzie od 18 maja do 21 czerwca, natomiast ogłoszenie wyniku odbędzie się 22 czerwca.