Meble z Radomska w Poznaniu

15 marca 2016


 

Zakończyła się kolejna edycja największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo – Wschodniej Meble Polska 2016, które w dniach 8 – 11 marca br. odbywały się w Poznaniu. To najważniejsze tego rodzaju wydarzenie prezentujące ofertę polskiego przemysłu meblarskiego, a także możliwość branżowych spotkań i udziału w licznych wykładach i warsztatach tematycznych.

 

Wśród kupców z całego świata najnowsze propozycje rynkowe przedstawiło dziewięciu producentów mebli zrzeszonych w projekcie Radomsko Mebluje: GREEN VALLEY, MEBLE DĄB, MEBLE GNIATKOWSKI, MEBDOM, MEBLE GOŁĄB, MEBLE NOWICKI, MEBLE OLEJNIKOWSKI, MEBEL SOKÓŁ i MEBLOMAX. Tak silna grupa reprezentująca meblowy potencjał Radomska przyciągnęła uwagę licznych kontrahentów, którzy nie tylko z zainteresowaniem przyglądali się prezentowanym kolekcjom, ale też podjęli rozmowy o przyszłej współpracy.

 

Jak podkreśla Dyrektor Projektu Meble Polska Józef Szyszka, „Radomsko jest godnym naśladowania wzorem doskonałej współpracy samorządu i przedsiębiorców, a także promocji gospodarczej regionu. Polski przemysł meblowy powinien być jednością, a działania Radomska są tego najlepszym przykładem.”Czterysta metrów kwadratowych stoiska Radomska Mebluje znalazło się w czołówce największych powierzchni wystawienniczych tegorocznych targów Meble Polska, a współpraca miasta, przedsiębiorców i organizatorów wydarzenia, pozwoliła na uzyskanie dodatkowych korzyści marketingowych.

Przykuwającym uwagę elementem ambient marketingu naszego stoiska, były artystycznie udekorowane stelaże krzeseł radomszczańskich producentów mebli, które rozmieszczone przy wejściu głównym na targi, kierowały zwiedzających do miejsca naszej ekspozycji.

 

Stoisko Radomsko Mebluje odwiedził Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc, który rozmawiał z przedsiębiorcami o przyszłej współpracy.