Meble z Radomska na Mixerze Regionalnym

6 września 2016


Za nami kolejna edycja Mixera Regionalnego – największej imprezy promocyjnej naszego regionu.

Sobota 3 września wypełniona była koncertami polskich wykonawców, w niedzielę natomiast na Scenie Regionalnej zaprezentowały się zespoły muzyczne z całego województwa. Drugi dzień imprezy poświęcony był również prezentacjom poszczególnych regionów. Ulica Piotrkowska zamieniła się w arenę wystawienniczą dla ponad 130 wystawców z wszystkich gmin i powiatów oraz regionów partnerskich.

W wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć Radomska, które pod wspólnym szyldem – „Radomsko Mebluje” promowało jedną z najważniejszych gałęzi radomszczańskiego przemysłu.

Stoiska Miasta Radomska oraz firmy Fameg Sp. z o.o., cieszyły się ogromnym zainteresowaniem gości wydarzenia. Rozdano ok. 1500 folderów promocyjnych. Stoisko odwiedził także marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Radomsko. Podczas imprezy dało się odczuć, że producenci mebli z Radomska dobrze znani są w regionie.

Warto podkreślić, że Mixer Regionalny jest jedyną taka imprezą, gdzie w jednym miejscu można spotkać wszystko to, co najlepsze w województwie łódzkim.