Meble najwyższej jakości, konkurs, nagrody i inne atrakcje, czyli RADOMSKO MEBLUJE na MIXERZE REGIONALNYM

28 sierpnia 2017


W sobotę 2 września w Łodzi rozpocznie się XIV edycja Mixera Regionalnego. Jest to jedna z  najważniejszych imprez promocyjnych województwa łódzkiego, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. Urząd Marszałkowski w Łodzi -  organizator wydarzenia, przygotował jak co roku szereg atrakcji i różnych aktywności.

 
Na wszystkich odwiedzających MIXER, zgodnie z hasłem „Całe województwo na jednej ulicy”,  czekać będzie ponad 100 stoisk samorządowych, organizacji pozarządowych, instytucji współpracujących i regionów partnerskich, a wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystów, Targi Ekonomii Społecznej i muzyczna uczta w ramach koncertu Muzyki Popularnej „Muzyka Świata”.

Na tak prestiżowej imprezie nie może zabraknąć Radomska, które w tym roku po raz kolejny zaprezentuje mieszkańcom woj. łódzkiego szeroką gamę możliwości zmiany wyglądu pomieszczeń i nadawania im niepowtarzalnego klimatu jaką dają meble radomszczańskich producentów mebli. W atmosferze sprzyjającej rozmowom będzie można zapoznać się z najnowszymi kolekcjami  firm meblarskich z Radomska. Doskonałą okazją do naocznego poznania ich jakości, będzie wystawa firmy MEBLOMAX, której produkty z uznaniem podbijają polski i zagraniczny rynek mebli. 

Prezentacji radomszczańskiego potencjału meblowego towarzyszyć będzie konkurs plastyczny dla dzieci, których zadaniem będzie narysowanie pokoju swoich marzeń. Milusińskim biorącym udział w konkursie zapewnione zostanie specjalne miejsce i wszelkie materiały do wykonania pracy, a także upominek – niespodzianka. Werdykt komisji, która dokona wyboru najpiękniejszego marzenia, ogłoszony zostanie najpóźniej 19 września br. Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 750 zł na zakup mebli w salonie firmowym fundatora – firmy MEBLOMAX, który mieści się  na ul. Tuszyńskiej w Rzgowie. Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

Ponadto wszyscy, którzy odwiedzą stoisko RADOMSKO MEBLUJE i zrobią selfie w naszej „polaroidowej” ramce, a potem umieszczą je na facebook’owym profilu RADOMSKO MEBLUJE, otrzymają nagrody w postaci miejskich gadżetów.

Nasz udział  w poprzednich odsłonach przedsięwzięcia potwierdził ogromne zainteresowanie meblami z Radomska. Mamy nadzieję, że także w tym roku przygotowane przez nas atrakcje nie tylko przyciągną uwagę odwiedzających MIXER, ale też będą gwarancją doskonałej zabawy i mnóstwa radości.

Stoisko „Radomsko Mebluje” znajdować się będzie na ul. Piotrkowskiej 103.  

Szczegóły programu MIXERA REGIONALNEGO dostępne są na stronie www.mixer.lodzkie.pl.