Konkurs wiedzy o Radomsku. Nagrodą tablet

28 października 2016


ZHP Hufiec Radomsko organizuje Konkursu Wiedzy o Radomsku. Przewidziano dwie kategorie - "Test Wiedzy" oraz "Pocztówka".

To już szósta edycja konkursu, który jest współfinansowany z budżetu miasta Radomska. W tym roku pula nagród jest jeszcze większa niż poprzednio. Za pierwsze miejsca w obu kategoriach przewidziano tablet multimedialny Lenivi TAB2 A7. Za kolejne miejsca można wygrać słuchawki, pendrive oraz książki historyczne. Aby wziąć udział w Teście Wiedzy, należy zgłosić się do 25 listopada – mailowo na adres pawel.dudek@zhp.net.pl, pocztą lub osobiście: ZHP Hufiec Radomsko, ul. Bugaj 3, 97-500 Radomsko.

Zakres tematyczny testu obejmuje zagadnienia związane z historią oraz współczesnością Radomska. Materiały do przygotowania są informacjami ogólnodostępnymi, zawartymi m.in. na blogu www.radomsk.pl. Test odbędzie się 27 listopada 2016 roku o godz. 15 w radomszczańskim muzeum.

Wszyscy uczestnicy będą rozwiązywali ten sam test, ale zwycięzcy zostaną wyłonieni w osobnych przedziałach wiekowych – „szkoła podstawowa”, „gimnazjum” oraz „open” (ta kategoria obejmuje osoby w wieku 16 lat i wszystkie starsze). Wyniki testu będą ogłoszone tego samego dnia, po niezwłocznym sprawdzeniu testów przez organizatorów.

Można też wziąć udział w kategorii „Pocztówka”. Zadaniem uczestnika jest nadesłanie pracy wykonanej dowolną techniką. Praca ma być projektem pocztówki (tylko awers). Może to być zdjęcie, grafika, wyklejanka. Taki projekt w formacie A4 lub A5 (lub proporcjonalnie podobny w przypadku pracy stworzonej na komputerze) należy dostarczyć na adres e-mail pawel.dudek@zhp.net.pl lub na adres pocztowy ZHP Hufiec Radomsko, ul. Bugaj 3, 97-500 Radomsko do 20 listopada. Jury wybierze najlepszą pracę, która zostanie wydrukowana w postaci prawdziwej pocztówki. Taka pocztówka będzie za darmo rozdawana mieszkańcom Radomska.

regulamin