Konkurs piosenki "Seniorzy i juniorzy z mikrofonem"

7 sierpnia 2017


"Seniorzy i juniorzy z mikrofonem" - kolejny konkurs w ramach projektu „Pomost dla pokoleń” realizowanego z środków II edycji Budżetu Obywatelskiego.

Muzyka od zawsze łączy pokolenia, budzi emocje i powala dzielić się nimi z innymi. Konkurs piosenki "Seniorzy i juniorzy z mikrofonem" ma na celu propagowanie kultury muzycznej oraz wymianę doświadczeń muzycznych wśród wszystkich grup wiekowych, jak również zachęcenie wykonawców do pracy twórczej w zakresie muzyki oraz rozwijania ukrytych talentów.

Konkurs piosenki stanowi doskonały element integracji uczestników w różnym wieku poprzez wspólną zabawę w klimacie muzycznym lat 70. i 80. XX wieku.

Miasto Radomsko oraz wnioskodawcy projektu pn. „Pomost dla pokoleń” we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Radomsku zapraszają wszystkich mieszkańców Radomska do udziału w konkursie, który potrwa od 7 sierpnia do 7 września 2017 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 września 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Zwycięzcy konkursu wystąpią na gali finałowej podczas pikniku rodzinnego, który zaplanowano na 16 września 2017 roku, na terenie parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku.


Pliki do pobrania:

- regulamin konkursu
- formularz zgłoszeniowy