Koncert "Nie tylko kobieta"

15 lutego 2018

19:00


W czwartek 15 lutego o godz. 19.00 zapraszamy na koncert liryczno-satyryczny w wykonaniu jednej kobiety i ...czterech mężczyzn! Z okazji Walentynek w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się program "Nie tylko kobieta" w wyk.Marty Honzatko, Macieja Półtoraka, Adama Hutyry, Roberta Dorosławskiego i Michała Rorata.


W programie koncertu m.in. „Celina” St. Staszewskiego, „Sztuczny miód” Agnieszki Osieckiej, „Brzydcy” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i wiele innych. Satyryczną część programu wypełnią m.in. kabaretowe teksty Andrzeja Waligórskiego ("Bajeczki babci Pimpusiowej"), utwory Jonasza Kofty, Andrzeja Poniedzielskiego, a także brzmiące dziś absurdalnie... wypisy z archiwum WSS Społem - książki skarg i zażaleń.

Scenariusz i reżyseria – Robert Dorosławski
Autorzy: Osiecka, Hemar, Kofta, Młynarski, Poniedzielski, Wołek, Staszewski, Rogucki Gaertner, Konieczny, Ścierański, Stokłosa, Satanowski i.in.


Marta Honzatko - niezwykła osobowość sceniczna. Charyzmatyczna wokalistka o duszy rockmanki. Liderka zespołu „Honzator”. Laureatka m.in. „Grechuta Festiwal” i Festiwalu „Korowód”. Przez 10 lat występowała w krakowskim kabarecie Loch Camelot. Współpracowała z Michałem Zabłockim przy projektach : „Pan Kazimierz” i „Honzatko rozmontowana”. Jej interpretacje są odważne i nowatorskie. Z piosenką zrobi co zechce, nawet jakby miała ją wywrócić do góry nogami. Jest liryczna – śpiewając „Oczy tej małej” Osieckiej, drapieżna w „Celinie” Staszewskiego, mocna i rockowa w „Balladzie o próżności Roguckiego”. Podczas koncertu zaśpiewa kilkanaście piosenek - nawet te znane, zabrzmią zaskakująco.

Bilety:
25 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu koncertu

Koncert Nie tylko kobieta