Klub Młodziaka świętował siódme urodziny

24 marca 2017


Z okazji siódmych urodzin Klubu Młodziaka prowadzonego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej odbyło się uroczyste pasowanie na „Młodziaka” dzieci uczęszczających do klubu.

Goście uroczystości na początku mieli przyjemność zobaczyć krótki występ artystyczny przygotowany przez dzieci i opiekunów. Były piosenki, wierszyki i tańce.

Podczas imprezy odbyło się uroczyste pasowanie na „Młodziaka”, którego dokonała zastępca prezydenta Małgorzata Kańska–Kipigroch. Jak na jubileusz przystało, był też urodzinowy tort.

Klub Młodziaka rozpoczął swoją działalność 17 marca 2010 roku. Miejsce przeznaczone jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Wspólne zajęcia mają na celu edukowanie poprzez pobudzenie kreatywności, aktywności rodziców i dzieci oraz budowanie dobrych więzi i zaufania między rodzicami i ich pociechami. W Klubie Młodziaka panuje miła, rodzinna atmosfera. Organizowane są różnego rodzaju sprzyjające integracji uroczystości, jak: Mikołajki, Wigilie Rodzinne, w które bardzo angażują się rodzice i dzieci.