Jak efektywnie zarabiać na kontaktach biznesowych?

24 stycznia 2018


To tytuł spotkania z Damianem Przybyło - właścicielem jednej z największych organizacji networkingowych w Polsce WFS, które odbędzie się już w piątek 26 stycznia w siedzibie Startera Radomsko przy ul. Narutowicza 59.

WFS (Współpraca Fundamentem Sukcesu), to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu. Skutecznie wspiera rozwój firm i przedsiębiorstw, budując sieć realnych kontaktów biznesowych. Funkcjonuje w 11 miastach, tworząc 13 klubów biznesowych, zrzeszając około 1000 przedsiębiorców i łącząc ze sobą blisko 300 partnerów biznesowych.

Damian Przybyło realizuje jeszcze kilka bardzo ciekawych projektów o zasięgu europejskim. Jest on również trenerem rozwoju umiejętności sprzedaży i komunikacji. Już od 15-go roku życiu pomagał w prowadzeniu rodzinnej firmy budowlanej. Na początku kariery nabywał doświadczenie w pracy etatowej, lecz jak mówi teraz: "Zostawiłem to za sobą i więcej nie wrócę do etatu, bo wolę pracować na swój rachunek". Teraz jest w miejscu, gdzie pozyskiwanie kontaktów biznesowych i budowanie relacji z klientem stawia sobie za główny cel.

Damian Przybyło podczas piątkowego spotkania w ramach projektu Starter Radomsko opowie o tym, jak budować kontakty biznesowe i osiągać z nich ponadprzeciętne korzyści. Opowie także o sprzedaży, budowaniu relacji i o tym, jak w szybkim tempie rozwinąć swoją firmę i wyskalować na kilka oddziałów.