"Gwiezdne marzenia" - wyjątkowa charytatywna książka

1 czerwca 2017


„GWIEZDNE MARZENIA” wydawnictwa Sofijka to wyjątkowa książka, której wydanie zależy od Nas wszystkich. Do 4 czerwca br. na portalu Wspieram.to trwa zbiórka funduszy.

Celem akcji książka charytatywna dla dzieci współtworzonej przez ponad 100 osób jest wydanie wyjątkowej, pięknie zilustrowanej książki dla dzieci przebywających w szpitalach, hospicjach, domach dziecka i innych placówkach opiekuńczych. Książka zostanie przekazana do wymienionych placówek, a dochód ze sprzedaży książki wesprze akcje charytatywne organizowane na portalu siepomaga.pl.

W projekt zaangażowanych jest troje radomszczan, w tym jeden uczeń ZSG nr 5. Jest to duży sukces radomszczan, bowiem wpłynęło do wydawnictwa ponad 400 prac a wybranych zostało jedynie 30.
Natomiast Publiczne Przedszkole nr 5 zostało partnerem projektu.

W książce znajdzie się 20 bajek i 10 wierszy pełnych budujących historii, dobrych zakończeń, sposobów pokonywania trudności. Książka ma dać dzieciom siłę i wywołać uśmiech, a przesłaniem jest wiara w swoje marzenia i chęć dążenia do ich realizacji.

Na portalu Wspieram.to trwa do 04.06.2017 r. zbiórka funduszy na druk tej wyjątkowej ksiązki. Na tę chwilę zebrano już ponad 15.000 zl. Jednak zbiórka trwa nadal, ponieważ im większa kwota zostanie zebrana, tym wiecej książek trafi do dzieci. Szczegóły akcji i zbiórki na portalu Wspieram.to.