GRA W MIASTO - konsultacje trwają!

13 stycznia 2016


Ruszyła GRA W MIASTO. Do 22 stycznia 2016 r. mieszkańcy Radomska mają możliwość zapoznać się z koncepcjami rewitalizacji obszaru centrum miasta i wybrać najlepsze, swoim zdaniem, pomysły na zagospodarowanie poszczególnych obszarów. Zachęcamy do tworzenia autorskich projektów przyszłego centrum Radomska.

Udział w grze, która polega na wyborze wariantów w poszczególnych fragmentach centrum miasta, jest jednocześnie głosem w konsultacjach, ogłoszonych w tej sprawie przez prezydenta miasta. Uczestnik gry pozostaje anonimowy, ujawnia jedynie swój wiek, zaznaczając odpowiedni przedział. System umożliwia maksymalnie dwukrotne oddanie głosu w konsultacjach z jednego adresu IP.

GRA W MIASTO - kliknij i zagraj

Taki głos można także oddać wypełniając ankietę, która prezentuje poszczególne warianty. Wypełnioną ankietę można dostarczyć do urzędu miasta elektronicznie (na adres um@radomsko.pl), osobiście lub korespondencyjnie na adres Urząd Miasta Radomska, ul. Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko.

W terminie przeprowadzania konsultacji (18.12.2015 r. - 22.01.2016 r.) w godzinach 8-15 do publicznego wglądu wyłożone są materiały dotyczące koncepcji rewitalizacji centrum Radomska. Zapraszamy do pokoju nr 202 (II piętro), gdzie przy użyciu specjalnie przygotowanych plansz można zagrać w miasto w bardziej tradycyjnej formie.

W ramach konsultacji zaplanowano ponadto debatę publiczną, która odbędzie się 12 stycznia 2016 r. o godz. 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Debata będzie okazją do zadawania pytań autorom koncepcji.

Tu znajdziesz komplet informacji o konsultacjach

Poniżej do pobrania dokumenty:
Zarządzenie w sprawie konsultacji [PDF, 226 kB]
Ankieta w sprawie rewitalizacji [PDF, 7,27 MB]