Gospodarcza wizytówka

8 grudnia 2017


Okręg i miasto Radomsko


Niniejszy przewodnik skierowany jest do nowych inwestorów, by z jego pomocą mogli szybko zapoznać się z częścią oferowanych usług i możliwości kooperacji. Okręg jak i miasto Radomsko zamieszkuje w sumie ponad 120 000 osób. Mieści się tu także wiele przedsiębiorstw, głównie małych i średnich. Poniżej przedstawiamy zarys profili działalności prowadzonych przez przedsiębiorstwa z naszego obszaru, mając jednocześnie nadzieję, że część tych informacji okaże się przydatna.


Przedsiębiorstwa produkcyjne


Fameg Sp. z o.o.

To firma kontynuująca ponad 130-letnią tradycję wytwarzania w Radomsku mebli do siedzenia o najwyższej jakości i światowej renomie. Jest jednym z największych producentów krzeseł drewnianych giętych w Europie i należy do wiodących przedsiębiorstw tej branży na świecie.

Bardzo bogata oferta sprzedawanych przez nas mebli obejmująca ponad 500 typów krzeseł, foteli, bujaków, stołów barowych, wieszaków oraz stolików, począwszy od klasycznych giętych, poprzez eleganckie, tapicerowane, aż po nowoczesne, to rezultat zastosowania najnowszych technologii i korzystania z usług wysokiej klasy projektantów.

Fameg to również producent mebli skrzyniowych. Cechuje je minimalistyczny kształt, co w połączeniu z klasycznym, solidnym wykonaniem sprawia, że prezentują się dobrze zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach tak we wnętrzach mieszkaniowych, jak i we wnętrzach użyteczności publicznej. Wszędzie tam, gdzie pożądane jest wrażenie ekskluzywności i dyskretne zaznaczenie wyjątkowego charakteru miejsca.

Tworzymy nowa jakość dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością, pasję odnajdywania piękna w formie mebli i codziennemu zaangażowaniu naszych pracowników.

Krzesło firmy Fameg

ul. 11 Listopada 2
97-500 Radomsko
tel. 44 682 11 10
www.fameg.pl

Leitz Radomsko

Jest dobrze znanym producentem pił tarczowych, noży i wierteł. Leitz należy do czołówki światowych producentów precyzyjnych narzędzi do profesjonalnej obróbki metalu i drewna.

Grupa Leitz obecnie zatrudnia 3.700 ludzi, którzy w 2007 wygenerowali zyski ze sprzedaży warte 260 milionów euro.

Leitz funkcjonuje w Radomsku od 1997r., a w 2008r. otworzono nowy zakład w strefie przemysłowej.

Piły tarczowe 

ul. Duńska 4
97-500 Radomsko
tel.44 683 03 88
www.leitz.pl

METALURGIA SA

To jeden z największych w Europie producentów drutu i wyrobów z drutu oraz lider w produkcji drutu ocynkowanego na rynku polskim. Istniejąca od ponad 135 lat Spółka wchodzi w skład grupy TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY- MORAVIA STEEL. Silna marka METALURGII SA oraz ceniona przez klientów jakość produktów to efekt długofalowej dbałości  o każdy szczegół procesu produkcyjnego w spółce. METALURGIA SA posiada własną linię trawienia walcówki, nowoczesną linię cynkowania ogniowego drutów, piec do rekrystalizacji i sferoidyzacji oraz prowadzi długofalowy celowany proces inwestycyjny w obrębie parku ciągarskiego. Portfolio produkcyjne METALURGII SA obejmuje druty ciągnione gołe o różnym stopniu twardości i wykończeniu powierzchni, druty ocynkowane ogniowo, druty żarzone, druty spawalnicze, druty powlekane PCV oraz pełną gamę asortymentową gwoździ. Spółka świadczy ponadto usługi trawienia i obróbki termicznej drutów i walcówki. Swoje produkty sprzedaje na rynkach UE oraz rynkach poza unijnych.   Logo Metalurgia SA

ul. Św. Rozalii 10/12
97-500 Radomsko
Tel. +48 44 685 41 66
e-mail: metalurgia@metalurgia.pl
www.metalurgia.pl

Ardagh Metal Beverage Poland 

Producent puszek do napojów, wchodzący w skład międzynarodowej grupy Ball Corporation rozpoczął swą działalność produkcyjną w Radomsku wiosną 1995 roku. Zakład wytwarza rocznie około 1,6 miliarda puszek aluminiowych do napojów o pojemności 250ml (slim), 330ml i 500ml. Więcej niż jedna czwarta produkcji przeznaczona jest na eksport. Załogę firmy w 100% stanowią Polacy. Obecnie zakład zatrudnia 180 osób. Standardem spółki są od dawna wdrożone zintegrowane systemy zarządzania zgodne z wymogami norm ISO 9001, 14001, 15593 i BSOHSAS 18001, służące klientom i konsumentom. Firma oddana jest zasadom rozwoju zrównoważonego. Ochrona środowiska, skuteczność ekonomiczna i odpowiedzialność społeczna prezentują podejście potrójnego wyniku w koncepcji rozwoju zrównoważonego.   Puszki widziane z góry

Zakład w Radomsku
Ul. Krasickiego 150/152
97-500 Radomsko
Tel: + 48 (44) 682 10 52
www.ardaghgroup.com

JYSK

Pod nazwą JYSK kryje się duża grupa sklepów sygnowanych nazwą spółki, mająca swoje oddziały w 32 krajach. Grupa JYSK, założona przez Larsa Larsena,  składa się obecnie z około 1.500 sklepów umiejscowionych głównie w Europie.

JYSK jest czołowym, europejskim producentem wyposażenia sypialni, łazienek, pokoi gościnnych, patio oraz dekoracji okien. W Radomsku na 30 ha działce, JYSK wybudował magazyn o długości blisko 500m, a w chwili obecnej powstaje kolejny tego typu obiekt. Nowy magazyn będzie mierzył 35m wysokości i będzie w pełni zautomatyzowany.

 Logo Jysk

ul. Meteorytowa 13
80-299 Gdańsk
tel. 22 288 59 00
e-mail: biuro@jysk.com
www.jysk.pl 

INDESIT

W 2006r. Indesit Company wybrało Radomsko jak lokalizację swojej nowej fabryki pralek i zmywarek. Na 38ha działce powstała fabryka wraz z magazynem.Obecnie produkty z Radomska są dobrze znane w całej Europie. W nowej fabryce znalazło zatrudnienie blisko 650 osób.

Wzrasta nie tylko ilość wytwarzanych produktów, stale rośnie również zatrudnienie. Indesit Company jest największym przedsiębiorstwem, prosperującym w strefie przemysłowej w Radomsku.

Obcenie firma Indesit Company wchodzi w skład grupy Whirlpool.

 Indesit

ul. Merloniego
97-500 Radomsko
tel. 44 789 6218
www.indesitcompany.pl

BORA

Pierwszym inwestorem strefy przemysłowej w Radomsku była BORA POLSKA. W 2005 r., na 2,5ha działce powstała nowa fabryka.

Wyciskane metalowe kształtki, używane w przemyśle maszynowym oraz domowych urządzeniach elektrycznych, sprawiły, że Bora stała się czołowym dostawcą  dla sąsiadującej firmy Indesit.

Jest to doskonały przykład współpracy i zrównoważonego rozwoju strefy przemysłowej.

 Bora

ul. A. Merloniego 3
97-500 Radomsko
tel. 44 738 19 06/05
www.bora-italy.com 

 

AQUILA RADOMSKO Sp. z o.o.

To nowoczesna fabryka tektury falistej w Radomsku, gdzie produkcja ruszyła w czerwcu 2009r.

Przedsiębiorstwo należy do VPK Packaging Group specjalizującej się wyłącznie w produkcji i sprzedaży blachy falistej w płatach.

Alquila 

ul. Przedsiębiorców 1
97-500 Radomsko
tel. 44 731 57 60
www.aquila.vpk.pl 

PRESS-GLASS

Jest Polskim przedsiębiorstwem, które zdecydowało się na rozwój poprzez stworzenie nowej fabryki w Radomsku. Jest to czwarta fabryka Press – Glass w Polsce i zarazem największa fabryka szyb w kraju. Press – Glass dzięki skupieniu się na nowych rozwiązaniach technologicznych, w krótkim okresie czasu stał się  najnowocześniejszym producentem szyb podwójnie zespolonych w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie.

Produkty firmy Press – Glas stosowane są w oknach oraz konstrukcjach. 


Press Glass 

ul. Geodetów 4
97-500 Radomsko
tel. 44 685 87 00
www.pressglass.eu 

KAN

Przedsiębiorstwo Kan Sp z o.o. jest Polskim przedsiębiorstwem założonym w 1993r., które stale powiększa asortyment oraz zakres produkcji. Dziś wytwarza struktury metalowe i betonowe do celów takich jak mosty, energetyka i konstrukcje.

Produkty firmy Janson są dobrze znane nie tylko w Polsce ale i Europie. Obecnie Janson zatrudnia ponad 400 osób. 

 Kan

ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko
tel. 44 6823338
www.kan.net.pl 

BARDA

Firma BARDA jest producentem płyt warstwowych, opakowań i styropianu. Barda jest rodzinnym przedsiębiorstwem, sukcesywnie zwiększającym produkcję oraz wolumen asortymentu.

Na rynku lokalnym firma Barda jest doskonale rozpoznawalna i śmiało spogląda w kierunku rynku europejskiego oraz kontrahentów z Ukrainy.

 Barda

ul. Sucharskiego 49,
97 - 500 Radomsko,
tel. 44 6823555
e-mail: biuro@barda.pl
www.barda.pl 

HSV POLSKA Sp. z o.o.

Powstała w 1999r. Od wielu lat jest liderem na polu projektowania i produkcji opakowań styropianowych, kształtek styropianowych i opakowań izotermicznych. Wykorzystuje ona najnowocześniejsze rozwiązania i technologie przetwarzania spienionego polistyrenu oraz bazuje na doświadczeniach i kapitale holenderskiej firmy HSV – Ede.

Na 4,8ha działce, mieszczącej się w strefie przemysłowej, powstanie fabryka opakowań i izolacji styropianowych, w której początkowo znajdzie zatrudnienie 60 osób. 

 HSV Polska

ul. Geodetów 14
97-500 Radomsko
tel. 44 789 04 30
www.hsv.pl

OSM Radomsko

W 1935r. w Radomsku powstała fabryka sera, mleka, masła i innych produktów mleczarskich.

Dziś jest to nowoczesne przedsiębiorstwo znane i cenione na polskim rynku. Ze względu na doskonałą jakość produktów i niską cenę, firma nie ma problemów z rynkiem zbytu. Lokalni dostawcy mleka są najpewniejszym gwarantem doskonałej jakości wyrobów Okregowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku

OSM Radomsko 

ul. Jagiellońska 4
97-500 Radomsko
tel. 44 738 51 00
www.osmradomsko.pl

PPUH KONSTALEX Sp. z o.o.

Swoją działalność w branży konstrukcji stalowych rozpoczęła w 1993r. Firma działając na rynku od wielu lat objęła zasięgiem teren całego kraju a także zdobyła zaufanie  na rynkach państw europejskich i światowych.

Podstawowy profil produkcji PPUH Konstalex Sp.z o.o to ciężkie konstrukcje stalowe dla energetyki, budownictwa ogólnego i drogowego.

Konslatex
 

ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko
tel.44 6821029
e-mail: wks@konstalex.pl
www.konstalex.pl

 MET-PRIM Sp. z o.o.

To lokalne przedsiębiorstwo założone w 2000r.  Głównym obszarem działalności jest produkcja drutu oraz wyrobów z drutu, a także szeroko rozumiane systemy ogrodzeniowe.

W 2004r. MET-PRIM Sp. z o.o. został odznaczony Gazelą Biznesu Nr 1 województwa łódzkiego. W ramach trzeciej części działalności firma zajmuje się dostawami na rynek całego kraju szerokiej gamy wyrobów hutniczych.

MET-PRIM
 

ul. Narutowicza 59
97-500 Radomsko
tel. 44 682 24 60
e-mail: met-prim@met-prim.pl
www.met-prim.pl

WTÓRMEX

Przedsiębiorstwo Wielobranzowe WTÓRMEX działa na rynku o 1991r. W obecnym czasie dział firmy “Odlewnia Żeliwa” przechodzi szereg modernizacji mających na celu przystosowanie jej do wymagań rynku europejskiego. Wydział Obróbki Mechanicznej jest w stanie podjąć każdy rodzaj współpracy w zakresie obróbki skrawaniem i montażu.

Przedsiębiorstwo zajmuje się także produkcją kształtek wodociągowych, obróbką mechaniczną, zleceniami dla przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego oraz obrotem złomem i paliwami płynnymi.

Wtórmex
 

ul. Św. Rozalii 11
97-500 Radomsko
tel. 44 683 54 00
e-mail: wtórmex@wtórmex.com.pl
www.wtormex.com.pl

 TADOS FIREK

Pomysł założenia firmy TADOS FIREK SP. z o.o. narodził się w 1990r. Z początku przedsiębiorstwo remontowo budowlane, szybko dostosowało się do potrzeb rynku i obecnie od wielu lat jest znanym na krajowym rynku producentem stolarki aluminiowej.

W hali produkcyjnej o powierzchni 6500m2 powstają wysokiej jakości okna, okna dachowe, drzwi wejściowe, rolety okienne oraz bramy garażowe.

Tados Firek
 

ul. ks. Kościowa 22
97-500 Radomsko
tel. 44 685 05 05
www.tadosfirek.pl

MEBIN

Założona w 1994r. firma MEBIN kontynuuje rodzinne tradycje. Produkuje meblościanki, komody, witryny i zestawy wypoczynkowe. Firma specjalizuje się w produkcji mebli z drewna litego z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną.

W halach o powierzchni kilkuset tysięcy m2 pracuje kilkuset wyspecjalizowanych pracowników, którzy za pomocą nowoczesnego sprzętu tworzą stylowe meble odznaczające się  niebywałą precyzją.

Mebin
 

Stobiecko Szlacheckie 135
97-561 Ładzice
tel. 44 682 11 95
e-mail: mebin@mebin.pl

FON-SKB

Firma FON - SKB Sp. z o.o. SKA specjalizuje się w produkcji osi oraz mostów napędowych przeznaczonych dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, specjalistycznego przemysłu  inżynieryjno-drogowego oraz rolnictwa. Dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego oferuje całą gamą osi skrętnych, zawieszeń niezależnych oraz mostów napędowych do autobusów oraz samochodów ciężarowych. Dla producentów  pojazdów  inżynieryjno-drogowych  mosty napędowe przeznaczone do ładowarek, koparek, równiarek, wozów odstawczych oraz żurawi terenowych.  Dla potrzeb rolnictwa oferuje mosty napędowe, przeznaczone do kombajnów oraz ciągników. FON - SKB dostarcza również obrobione odlewy żeliwne, staliwne oraz aluminiowe. Współpracując z firmami polskimi i zagranicznymi zapewnia transport na terenie Polski oraz do wszystkich krajów na świecie. Fon-SKB
 

ul. Krasickiego 63/71
97-500 Radomsko
www.fon-skb.pl

MEBLE KRYSIAK

To istniejąca od 1990r. firma produkująca meble. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć.

Znaczny udział w krajowym rynku jest wynikiem inwestycji w nowoczesne technologie przez co produkowane meble są doskonałe jakościowo oraz odznaczają się oryginalnym wzornictwem.

Meble Krysiak
 

ul. Kochanowskiego 14 A
97-500 Radomsko, Strzałków
tel. 44 685 35 23
www.meblekrysiak.pl

Przedsiębiorstwa usługowe

INKOMET

Firma P.P.U.B. „INKOMET” Jan Skubisz powstała w 1990 roku jako firma rodzinna. Przedsiębiorstwo zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów handlowo-przemysłowych i produkcją konstrukcji stalowych.

Najważniejszą maszyną jest specjalistyczne urządzenie do cięcia laserowego 3D Fabri Gear firmy Mazak. Urządzenie to umożliwia automatyczną, przestrzenną obróbkę laserową rur i profili różnego kształtu  do średnicy 360 mm i długości 12 m.

Inkomet
 

ul. Dolna 12
97-500 Radomsko
tel. 44 738 18 14
e-mail: biuro@inkomet.pl
www.inkomet.pl

Drukarnia Kamińskich Spółka Jawna

Powstała w 1985 roku. Od początku swojej działalności jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Zgromadzona przez ten czas wiedza i doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy gwarantują najwyższą jakość naszych wyrobów, a profesjonalne wsparcie działu sprzedaży i grafiki pomaga dopasować najlepszy produkt do oczekiwań klienta. Dzięki ciągłym inwestycjom nadal rozszerzamy wachlarz swoich usług, oferując wszelkiego rodzaju druki wysoko-jak i nisko-nakładowe, pieczątki, usługi introligatorskie, opakowania tekturowe, a także prowadzimy sprzedaż trofeów sportowych i okolicznościowych. Wszystko to sprawia, że mamy możliwość wspierania lokalnych szkół i fundacji. Potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji, jakości naszych wyrobów oraz działalności prospołecznej są liczne podziękowania i certyfikaty m.in. Prospołeczna Firma Roku 2011 i tytuł Firmy Roku 2012. Drukarnia Kamińskich
 

ul. Mickiewicza 5/7
97-500 Radomsko
tel. 44 683 20 60
www.drukarniakaminskich.pl

KORNER

Firma KORNER Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1992r. w tym czasie zdołała sobie wypracować stałe i pewne miejsce w branży meblarskiej. Korner to nowoczesna dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przemysłu meblarskiego – zarówno profesjonalnych producentów mebli jak i klientów indywidualnych. Firma świadczy szeroką gamę usług najwyższej jakości: formatowanie płyt, oklejanie krawędzi, nawiercanie i osadzanie okuć, ostrzenie pił itp. Korner posiada 8 oddziałów i zatrudnia 140 osób. Korner
 

ul. Kochanowskiego 2c Strzałów
97-500 Radomsko
tel. 44 685 08 50
e-mail: korner@korner.pl
www.korner.pl

SKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 

Powstała na bazie przekształcenia Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowego działającego od 1990 r.

Dysponuje potencjałem, który w krótkim czasie umożliwia realizację najbardziej złożonych projektów. Swoim Klientom oferuje kompleksowe wykonawstwo „pod klucz” obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, obiektów mieszkaniowych. Posiada doskonałą znajomość rynku usług budowlanych i konstrukcji stalowych.

Wykonuje roboty żelbetowe, modernizacyjne - na funkcjonujących obiektach, renowacyjne, adaptacyjne, termomodernizacyjne, jak również roboty ziemne, drogi, parkingi, roboty instalacyjne, sieci zewnetrzne.

SKB
 

ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko
www.skb.net.pl

RAD-BUD

Firma  PHU RAD-BUD powstała w 1986 roku. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo skupiało się przede wszystkim na realizacji kanalizacji sanitarnych i deszczowych oraz sieci wodociągowych. Dzisiaj firma znacznie rozszerzyła gamę usług i realizuje również roboty drogowe, utwardzenia placów budowy chodników oraz inne roboty ogólnobudowlane.

Przedsiębiorstwo ma ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Dobre relacje z władzami samorządowymi i powiatowymi owocują wzajemnie korzystną pomocą i współpracą w wielu dziedzinach.

Rad-Bud
 

ul. Ignacego Krasickiego 107
97-500 Radomsko
tel. 44 682 17 00
www.rad-bud.eu

WIKTOR

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe WIKTOR zostało założone w roku 1989r. Prowadzone na szeroką skalę usługi budowlano – montażowe stanowią działalność podstawową firmy.

Usługi wykonywane są na rzecz inwestorów z terenu województwa łódzkiego, śląskiego i innych.

Wiktor
 

ul. Kolejowa 8,
97-500 Radomsko
Tel. 44 683 51 18
e-mail: okna@wiktorpsb.pl
www.wiktorpsb.pl

JUST

Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjno – Usługowe JUST zostało założone w 1993r.

Firma specjalizuje się w sprzedaży płyt meblowych i innych akcesoriów do produkcji mebli. Szeroki asortyment materiałów do produkcji mebli powoduje, iż spółka ma duże uznanie wśród Klientów z tej branży na terenie  całego kraju.

Just
 

ul. Sadowa 3
97-500 Radomsko
tel. 44 682 10 16
e-mail: biuro@justsj.pl
www.justsj.pl

MRÓWKA

Market MRÓWKA-RADOMSKO został otwarty w 2003 roku.

Zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym w zakresie materiałów budowlanych, wykończeniowych, dekoracyjnych, instalacyjnych, oświetleniowych. „Mrówka” posiada mieszalnik farb i tynków wewnętrznych i zewnętrznych (akrylowe, silikatowe, silikonowe, mozaikowe). Firma zajmuje się także sprzedażą ślusarki aluminiowej i stolarki PCV produkcji własnej z możliwością montażu.

Mrówka
 

ul. Św. Rozalii 6
97-500 Radomsko
tel. 44 738 13 22
www.mrowka.com.pl

Imponar Sp. j.

Jest to firma zajmująca się sprzedażą maszyn, narzędzi i wyposażenia dla przemysłu głównie metalowego i budowlanego oraz rzemiosła.

W ofercie znajdują się wyroby uznanych firm światowych oraz profesjonalna obsługa techniczna i handlowa poparta wieloletnim doświadczeniem: maszyny i urządzenia przemysłowe, wyposażenie do nich oraz części zamienne, narzędzia skrawające, kompletne oprzyrządowanie maszyn, pomoc w opracowaniu technologii, testy, narzędzia przemysłowe ręczne, dla hydraulików i budowlane,  do obróbki plastycznej z osprzętem i akcesoriami oraz maszyny, przyrządy i narzędzia pomiarowe

Imponar
 

ul. Krasickiego 44,
97-500 Radomsko
Te. 44 682 14 44
e-mail: imponar@imponar.pl
www.imponar.pl

KOBUD

Firma KOBUD Sp. z o.o. istnieje ponad 18 lat, a 12-letnie doświadczenie w produkcji stolarki budowlanej ugruntowało jej pozycję wśród czołowych producentów w naszym regionie.

Wyroby w połączeniu z zastosowaniem najnowszych i sprawdzonych rozwiązań technicznych cieszą się uznaniem i zaufaniem wśród nabywców oraz użytkowników krajowych.

Kobud
 

ul. Stara Droga 49
97-500 Radomsko
tel. 44 683 09 84
e-mail: kobud@kobud.com.pl
www.kobud.com.pl

PROBUD

Przedsiębiorstwo PROBUD od momentu powstania do chwili obecnej świadczy usługi w branży budowlanej i transportowej.

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników, odpowiedni park maszynowy i samochodowy oraz zaplecze techniczne pomaga utrzymać wypracowana przez lata markę przedsiębiorstwa. Firma realizuje inwestycje w zakresie sieci zewnętrznych, robót ziemnych, robót drogowych, usług sprzętem budowlanym itp.

Probud
 

ul. Soplicy 19
97-500 Radomsko
tel. 44 738 18 68
www.probud.com

TED

Firma TED ukierunkowała profil swojej działalności na obrót  nieruchomościami:  sprzedaż i wynajem, budownictwo oraz  działalność developerską.

TED to także kopalnia kruszyw o powierzchni 12 ha. Doskonałej jakości złoża kruszyw są obecnie wykorzystywane przy budowie obiektów wielkopowierzchniowych w rozwijającej się radomszczańskiej strefie ekonomicznej.

TED
 

ul. Gołębia 20 A
97-500 Radomsko
ul. Św. Jadwigi 109
97-500 Radomsko
telefon : 44 685 17 38
email : biuro@firmated.pl

Dodatkowe informacje :

Urząd Miasta Radomska
ul. Tysiąclecia 5
97-500 Radomsko

Jarosław Wojdełko

tel: +48 508 361 583, +48 44 6854510
fax: +48 44 6854513
e-mail: jwojdelko@radomsko.pl