Eksperci od funduszy europejskich gościli w Radomsku

3 sierpnia 2016


Przez dwa dni Mobilne Centrum Funduszy Europejskich, które stanęło przy Miejskim Domu Kultury było dla radomszczan doskonałym źródłem informacji o możliwościach pozyskania środków unijnych w ramach perspektywy 2014-2020.

Podczas postoju w Radomsku Mobilne Centrum Funduszy Europejskich odwiedziło około 100 osób, głównie przedsiębiorców czy też osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z własną firmą. Odwiedzający podkreślali, że bezpośredni kontakt ze specjalistą w dziedzinie pozyskiwania funduszy zewnętrznych jest niezwykle cenny, ponieważ pozwala od razu rozwiać wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na niemal wszystkie nurtujące ich pytania.

Większość radomszczan przyszło do Centrum z gotowymi pomysłami, czekającymi na realizację.

Mobilne Centrum odwiedziły także przedszkolaki z radomszczańskich przedszkoli zaciekawione tym, co w takim wyjątkowym autobusie się znajduje.

Mobilne Centrum odwiedził także Prezydent Miasta Jarosław Ferenc wraz z Wiceprezydentem Jackiem Belką.

Podczas pobytu w Radomsku eksperci od funduszy europejskich prowadzili warsztaty na temat konkursów ogłaszanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w perspektywie 2014-2020, ich harmonogramie oraz naborach.

Następnym przystankiem na trasie autobusu będą Gidle (3 sierpnia) a następnie Gomunice
 (4 sierpnia).