Dzień Kibica z RKS Radomsko

9 lutego 2019


To pierwsza taka inicjatywa RKS Radomsko. Dziś w Studiu Foto Margot można było zakupić karnety na mecze zbliżającego się sezonu. Swój karnet z nr 1 odebrał także prezydent Jarosław Ferenc.

- Postanowiliśmy odpowiedzieć na prośby kibiców RKS Radomsko, którzy chcieli w większym stopniu partycypować w budowie klubu. Była propozycja, aby pojawiły się w sprzedaży karnety na mecze. Dziś takie karnety można zakupić. Pierwsza pula to 500 karnetów. Kupując karnet nasi kibice zyskują nie tylko wejścia na mecze, ale także zniżkę za zakup kolejnego karnetu oraz na kolejną kolekcję ubrań, która pojawi się w wakacje – wyjaśnia przedstawiciel RKS Radomsko Jakub Mielczarek.

W sprzedaży są dwa rodzaje karnetów VIP (500 zł) i normalny (40 zł). Karnet z numerem 1 odebrał prezydent Radomska Jarosław Ferenc, którego często można spotkań na trybunach podczas meczów żółto-niebieskich.

- Cały czas kibicuję zawodnikom RKS Radomsko. Myślę, że nadchodzący sezon wiosenny będzie należał do udanych i nasza drużyna awansuje do III Ligii – mówi prezydent.

Podczas Ticket Day nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Kibice mieli możliwość porozmawiania z zawodnikami o nadchodzącym sezonie rewanżowym oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z kapitanem drużyny Bartoszem Turniakiem oraz dwoma obrońcami – Adrianem Klepczyńskim i Adrianem Plutą. Kibice zaopatrywali się także w żółto-niebieskie gadżety, a przy zakupie karnetu otrzymywali zniżkę na wywołanie zdjęć.

Podczas Dnia Kibica sprzedano ponad 200 karnetów.

Galeria