Dowiedz się, czy są Fundusze dla Ciebie

21 września 2016


Mobilna kampania informacyjno-promocyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat możliwości pozyskiwania dotacji unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego ponownie zawita do Radomska 26 września w godz. 10.00 – 17.00.

Wszyscy złaknieni wiedzy na temat Funduszy Unijnych odnajdą mobilną jednostkę przy ul. Brzeźnickiej przed Miejskim Domem Kultury.

Eksperci przeprowadzą indywidualne konsultacje z zakresu funduszy europejskich oraz spotkania informacyjno – szkoleniowe o godz. 10.30 i 15.30. Ich adresatami są, między innymi: przedsiębiorcy, przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego, organizacji pozarządowych, instytucji otoczenia biznesu, nauki i edukacji.

Przed jednostką zostanie utworzona strefa relaksu, gdzie znajdą się gry dla dzieci, puzzle z wizualizacją projektów w formie sześcianów, gry logiczne i inne atrakcje.

Cały pojazd jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zapewniona jest możliwość skorzystania z usług tłumacza migowego poprzez skype’a, a główne atrakcje zostały opisane na tabliczkach w języku braille.

Nie przegap okazji i dowiedz się, czy są fundusze dla Ciebie!

Więcej informacji na www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl lub pod numerem telefonu 42 296 65 17.