Code Engineers w Starterze Radomsko

5 marca 2018


Inkubator przedsiębiorczości w Radomsku działa od ponad miesiąca i widać już pierwsze efekty. Starter Radomsko nawiązał współprace z firmą Code Engineers, która zajmuje się pozycjonowaniem stron i sklepów inetrnetowych, obsługą reklam AdWords oraz prowadzeniem kanałów w mediach społecznościowych.

Radomszczański inkubator przedsiębiorczości oferuje młodym firmom wynajem powierzchni użytkowych do ich codziennego działania, organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. – Po miesiącu od uruchomienia inkubatora widzimy pierwszy efekt jego działalności. Rozpoczęliśmy współpracę z prężnie działającą firmą, która da możliwość rozwoju radomszczanom szukającym pracy oraz zaoferuje interesujące usługi przedsiębiorcom działającym na lokalnym rynku – wyjaśnia kierownik Centrum Nowoczesnych Inwestycji Jarosław Wojdełko, dodając, że o zainteresowaniu inkubatorem świadczą kolejne zapytania młodych przedsiębiorców, dotyczące nie tylko stałej współpracy, ale też wynajmu sali konferencyjnej czy cyklicznych szkoleń organizowanych przez Starter Radomsko.

Code Engineers trafił do Radomska dzięki wspólnym działaniom prowadzonym z firmą „Współpraca Fundamentem Sukcesu” i Miastem Radomsko. - Jakiś czas temu braliśmy udział w śniadaniach biznesowych organizowanych przez WFS, które odbywały się w Radomsku. Zobaczyliśmy możliwości miasta i uważamy, że Radomsko jest miejscem, w którym możemy rozwinąć skrzydła, świadczyć ciekawe usługi lokalnym przedsiębiorcom oraz być godnym partnerem do współpracy - zauważa Kamila Wyligała z Code Engineers. Celem firmy jest utworzenie radomszczańskiego oddziału, który oferować będzie usługi nie tylko radomszczańskim firmom, ale przedsiębiorcom z całego regionu. Dodatkowo, Code Engineers organizuje bezpłatne szkolenia dotyczące szeroko pojętego marketingu, które docelowo będą odbywać się co miesiąc. Pierwsze z nich zostało przeprowadzone w Miejskim Domu Kultury i cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców.

- Plan na najbliższy miesiąc to intensywne poszukiwanie pracowników, zarówno na pełny etat jak i na staż. Zapraszamy do współpracy osoby rozpoczynające swoją karierę w branży interaktywnej, nastawione na chęć rozwoju, zdobywania i poszerzania wiedzy – dodaje Kamila Wyligała.