„Biznes.Ludzie.Relacje.” – spotkanie biznesowe w Portofine

20 września 2017


WFS Polska ma zaszczyt zaprosić na niezwykłe wydarzenie – „Biznes.Ludzie.Relacje.”, które odbędzie się 22 września w Restauracji Portofine w Radomsku. Głównym Partnerem wydarzenia jest Radomsko Otwarte Miasto i Starter Radomsko. Nie czekaj, rozwiń swoje kompetencje i biznes już TERAZ!

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes i poznać wartościowe osoby, to wydarzenie jest właśnie dla ciebie! Start o godzinie 16:30. W planie spotkania: wymiana kontaktów, wykłady biznesowe prowadzone przez ekspertów, catering, konkursy z nagrodami, stoiska partnerów, indywidualne rozmowy biznesowe, integracja uczestników i networking.

W programie:

3-4 prelekcje biznesowe poprowadzone przez znanych specjalistów i właścicieli dużych przedsiębiorstw.

1. Paweł Nykiel- Przedsiębiorca, właściciel i Prezes Zarządu kilku spółek, zajmujący się budową strategii rozwoju przedsiębiorstw, promotor i zwolennik sharing economy.

2. Piotr Sołtys - Prezes Zarządy grupy Vantis Holding, w skład której wchodzi 16 spółek portfelowych związanych z branżą edukacji, konsultingu, marketingu, sprzedaży. W styczniu na jednym ze swoich eventów w ciągu kilkunastu godzin wygenerował sprzedaż ze sceny na ponad 2mln złotych.

3. Paweł Lewicki - Prezes Zarządu Kierunkowy22 Sp. z o.o. Od 20 lat z powodzeniem buduje polską branżę event marketingu oraz marketingu sportowego.

Zaplanowano też przerwy na networking, podczas którego będzie możliwość skorzystania z cateringu i serwisu kawowego, a także odwiedzanie stoisk partnerów wydarzenia. Będą też konkursy i losowanie atrakcyjnych nagród.

Po prelekcjach nastąpi czas na integrację wszystkich uczestników. Do dyspozycji będzie DJ, energiczna muzyka i drink powitalny dla każdego z naszych uczestników oraz pokazy artystyczne.

Planowana Frekwencja 130-150 osób
Koszt uczestnictwa - 45zł/os (płatne online poprzez e-event)

60zł/os (płatne gotówką na miejscu)

Kontakt: Damian Przybyło  796 145 607
damianprzybylo@wfspolska.pl