Aktualne konkursy w ramach RPO

17 marca 2016


Pragniemy poinformować, iż sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim organizuje bezpłatne spotkania informacyjne pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ 2014-2020: Poddziałanie X.2.2 Wdrożenie programów typu outplacement”.

Spotkania informacyjne odbędą się do końca marca br. w Kutnie, Bełchatowie, Brzezinach, Łodzi oraz Sieradzu.

Do skorzystania ze spotkań zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego, w szczególności osoby zainteresowane kwestiami związanymi ze skutecznym zapobieganiem dezaktywacji zawodowej.

Ogólny zakres spotkań:

    * Rejestracja,

    * Omówienie dokumentacji konkursowej - Poddziałanie X.2.2 Wdrożenie programów typu outplacement,

    * Źródła informacji o Funduszach Europejskich,

    * Konsultacje indywidualne.

 

Szczegóły dotyczące terminów oraz miejsc spotkań znajdą Państwo na stronie internetowej Serwisu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego pod adresem:

 

http://www.rpo.lodzkie.pl/dowiedz-sie-wiecej-o-programie/szkolenia-i-konferencje/item/710-spotkania-informacyjne-pn-aktualne-konkursy-w-ramach-rpo-wl-2014-2020-poddzialanie-x-2-2-wdrozenie-programow-typu-outplacement

 

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail właściwego punktu informacyjnego lub osobiste dostarczenie do jego siedziby, najpóźniej do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem. 

  • Zapraszamy i pozdrawiamy!