Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników

19 października 2016


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 4 listopada 2016 r. (piątek) zorganizuje giełdę pracy dla agencji pracy Adecco Poland Sp. z o.o. na stanowisko magazynier.

Praca odbywać się będzie na 3 zmiany. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego oraz chęci i motywacja do pracy.

Ważne! Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych
w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę. Organizowane wydarzenie będzie więc doskonałą okazją dla pracodawcy do zaprezentowania oferty pracy oraz pozyskania nowych pracowników, a dla osób poszukujących pracy okazją do bezpośredniego kontaktu i rozmowy z pracodawcą.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.